Tesettür Kaşe Kaban Modelleri 2019, Bayan Uzun Kaban Modelleri 2019

0

Tesettür Kaşe Kaban Modelleri 2019, Bayan Uzun Kaban Modelleri 2019

Özellikle kapalı tesettür giyim tarzına sahip bayan arkadaşlarım için hazırladığım Tesettür kaşe kaban modelleri arşivini paylaşacağım.

Kaşe kaban modelleri içinden beğendiğiniz olursa alabileceğiniz alternatif marka ve sitelerden örnekler vereceğim ama bazılarının fiyatı oldukça yüksek. Çünkü roman, aker, ipekyol, boyner, batik gibi mağazalarda bluabileceğiniz minimalist kesim kaşe kaban modelleri biraz daha yüksek fiyata sahipler. Diğer modelleri ise tozlu.com dan tutun da butik mağazalara kadar birçok yerde bulabilirsiniz. Hatta çok beğendiğiniz ama bulamadığınız modelleri kumaş alıp terzilere de diktirebilirsiniz..

tesettür kaşe kaban modelleri 2019

Bu yıl uzun kabanlarda erkek yaka trençkot modellerinden , sade kesim kaşe kabanlara ve eteği çan kesim kaşe kabanlara kadar birçok çeşit göreceğiz. Hardal , kahve, pembe, krem, renk kaşe kabanların revaçta olacağı 2019 kışında herkes için, herkesin zevkine uygun bir kaşe kaban bulmak mümkün.

Aşağıda göreceğiniz kaşe kaban modellerini özellikle genç, çalışan ve basic tarzdan hoşlanan tesettürlü ya da uzun kaban giymeyi seven açık bayanlar için seçtim. Umarım seçtiğim modeller hoşunuza gider.

Paylaş.

Bir Yorum Yap