Tesettür Balık Gelinlik Modelleri 2019

0

Düğününde Tesettür balık gelinlik modelleri tercih edecek gelin adayları için oldukça geniş kapsamlı bir araştırma yaptım.

Tesettür gelinlik modelleri için genellikle prenses modeller tercih ediliyor ancak son yıllarda balık gelinlik modelleri tesettür tercih eden bayanlar için de tasarlanmaya başladı.

tesettür balık gelinlik modelleri 2019

Dantelli ve pelerinli modellerin yanı sıra taşlı modellerde gerçekten çok zarif. Gelinliğinize uygun türban ve duvak ile tamamlayabileceğiniz gelinliğiniz ile gerçekten zarif bir prenses gibi görüneceksiniz. Ayırca kış ayında evlenecekseniz kürk bir şal, yaz aylarında evlenecekseniz dantel bir pelerin ya da uzun bir duvak kuğu gibi görünmenizi sağlar.

tesettür balık gelinlik modelleri 2019

Aşağıdaki balık gelinlik modellerinin bir çoğu Elie Saab gibi yüksek bütçeli, özel tasarım markalar tarafından üretilmiş gelinliklerden oluşuyor. Tabi buna bağlı olarak gelinliklerin fiyatları da oldukça yüksek. (15-40 bin tl gibi fiyatlar )

Benim kişisel tavsiyem konusunda uzman bir gelinlik terzisine beğendiğiniz tesettür balık gelinlik modeli resmini gösterip diktirmeniz yönünde.

Terziye diktirmek gelinliğinizin maliyetini ciddi olarak azaltacak ve buradan etttiğiniz tasarruf ile diğer düğün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

balık gelinlik modelleri tesettür 2019

Yakında tesettür prenses gelinlik modelleri de blogta olacak takipte kalın.

kapalı gelinlik modelleri tesettür 2019

Paylaş.

Bir Yorum Yap