Spor Müzikleri 2018-2019,Hareketli Spor Müzik Önerileri

0

Spor Müzikleri 2018-2019, Koşu Müzikleri 2018-2019

Benim gibi spor yapmayı sevenlerdenseniz yürüyüş ve koşu sırasında sizi spora motive edecek müziklere ihtiyacınız olacak. Çünkü Kabul edelim spor yapmak çok yorucu ve bir süre sonra insan sıkılmaya başlıyor. Tabi uzun sre zarfında spora gitmek bile canı istemeyebiliyor insanın. İşte tam bu yüzden spor müzikleri olmazsa olmazımız oluyor.Çünkü fit kalmanın, zayıflamanın sırr spor yapmaktan geçiyor.

Spor Müzikleri listesine geçmeden önce kişisel tavsiyem kendinize bir tane kablosuz mp3 özellikli bir kulaklık almanız yönünde.  Koşarken ya da yüyürken özetle spor yaparken kablolara bağımlı kalmayın hareketli spor müzikleri listenizi sd kart içeren bir mp3 özellikli kulaklığa aktarın rahatça spor yapın. Snoppy marka mp3 özellikli kulaklıklar oldukça uygun fiyatlı onlara bakabilir ya da daha profesyonel bir mp3 kulaklık alabilirsiniz. Tercih sizin..

Listeye geçmeden önemli bir hatırlatma yapayım. Şarkılar video (ağırlıklı MKV.) formatında, onları mp3 e çevirmek için ücretsiz bir program olan format factory ya da brorsoft mkv converter programnı kullanabilirsiniz. mkv leri çevirme konusunda kesinlikle mkv converter programını tek geçerim. Yakında anlatımlı videosu blogda olacak. Takipte kalın çünkü bu yazıdan sonra fitness ve zumba müzikleri yayında olacak.

Hareketli Spor Müzik Önerileri 2018-2019

Şimdi gelelim bu yılın en hit Spor Müzikleri 2018-2019 listesine

1-) Sıkı favorim olur kendisi. Hareketli spor Mzik önerilere arayanlara özel

2-) 2018-2019 Hareketli spor müzik önerilerine devam. Dilediğiniz müziği seçin mp3 e çevirip kulaklığınıza atın.

3-) Biraz daha hareket arayanlar için ritmi yükseltelim

4-) Tarz değiştirmeye ne dersiniz ? Herkesin motivasyon anlayışı müzik tarzı farklı. Bu nedenle 5 farklı motivasyon müziği listesinden dilediğinizi seçin

5-) Modu yükseltmeye devam.  Koşu müzikleri listesi içinde motivasyn garantili bir 60 dakika

 Spor Müzik Önerileri, Koşu Müzikleri 2018-2019

Yakonda fitness ve zumba müzikleri burada olacak hatta yeni zayıflama ,bacak inceltme bel simidi ve karın yağlarını eritme videoları da zaman içerisinde eklenerek dev bir arşiv hazırlamayı planlıyorum. Çünkü bende spor yapmayı çok seviyorum

Daha fazla spor müzik önerisi için youtube.com dan workout music araması yaparak değişik spor müzikleri listelerine ulaşabilirsiniz.

Paylaş.

Bir Yorum Yap