Sonbahar Kombinleri 2019, Sonbahar Konbinleri 2019

0

Eylül ayı itibariyle Sonbahar Sezonuna girdik Mağazalar yazlık reyonlarını boşaltıp sonbahar sezon ürünlerini raflarına yerleştirdiler. Bu yıl trend olan Sonbahar kombinleri ise vitrinleri süslemeye başladı. Hal böyle olunca bende bu yılın en şık ve trend Sonbahar kombinleri arşivini hazırladım. Özellikle şallarla kombinleyeceğiniz gömlek ve pantolanlar hem spor hed de işe gidenler için uygun. Tabi kot ve deri ceketlerde sonbahar sezonunun olmazsa olmazları, Trençkot severler için tay tüyü trençkotlar da vitrinlerde yerini aldı çoktan.Ayrıca şişme ve kot yeleklere de dolabınızda yer açın çünkü bu sezonun kurtarıcısı onlar. Hem spor hem şık..


İşe giderken ince gömlek ve kumaş ceket ya da ince trençkotları şallarla tamamlayarak zengin ve elit bir görünüm elde ederken okula ya da arkadaşlarınızla zaman geçirmek için dışarı çıkarken bot, spor ayakkabı ,deri ceket, ince bluzlar tercih edebilirsiniz.Salaş hırkalar ise bu yıl da çok moda.Özellikle etnik desenli olanlar.

Sonbaharda Ne giyilir ?

Hava sıcaklıklarının gün içinde bile ani değiştiği Sonbahar sezonunda, sonbahar kombinleri de iç dış olarak tercih edilmeli. Yani üstünüze ince bir bluz giyip üstüne bir hırka ya da deri/denim bir ceket alıp kombininizi tamamlayın. Üşürseniz ceketinizi giyin, terlerseniz çıkarın. Bu aylarda salaş basic tuniklerde kot pantolon bot ikilisiyle muhteşem oluyor. Üzerine uzun bir kolye ya da hareketli bir şal, gününüzü harika geçirmeniz için yeter de artar bile.

Aşağıda 25 farklı Sonbahar kombini göreceksiniz. Umarım tarzınıza uygun olan seçimlerden örnekler bulursunuz.

 Sonbahar Konbinleri 2019, Sonbahar modası 2019,Sonbahar Trendleri 2019

Sonbaharda ne giyilir, Sonbahar giysileri, Sonbahar modası 2019,Sonbahar Trendleri 2019

Paylaş.

Bir Yorum Yap