Resimli Mevlit Kandili Mesajları 2019, Mevlit Kandili Sözleri resimli

0

Resimli Mevlit Kandili Mesajları 2019, Mevlit Kandili Sözleri resimli 2019, whatsapp instagram resimli mevlit kandili mesajları 2019,whatsapp instagram resimli mevlit kandili sözleri 2019, mevlit kandili mesajları resimli 2019

Mevlit kandilinde sevdiklerinize resimli mevlit kandili mesajları göndermek için en güzel mevlit kandili sözleri bu yazıda.  Ayrıca mevlit kandilinde yapılacak ibadetler ve okunacak duaları merak edenleri mevlit kandilinde ypılacak ibadetler sayfasına alalım.

Şimdi gelelim en etkili resimli mevlit kandili mesajları ve mevlit kandili sözleri arşivine yakından bakmaya.

whatsapp instagram mevlit kandili sözleri resimli 2019

mevlit kandili mesajları resimli 2019,Resimli Mevlit Kandili Mesajları 2019, Mevlit Kandili Sözleri resimli 2019

Allahım bize peygamber efendimizin ahlakıyla yaşamak nasip et ki, peygamber efendimizin sevgisine layık olalım Aminn.. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

mevlid kandili mesajları İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun.

whatsapp instagram mevlit kandili mesajları resimli 2019

mevlid kandili mesajları Bakar mısın? Sana dua edeceğim, ses çıkarma sadece amin de olur mu? Allah’ım! Bu yazıyı okuyan kulunu karanlıklarda bırakma, dert verip derman aratma. Ona gizli ve açıktan düşmanlık edenleri yanından uzaklaştır. Mevlid kandiliniz kutlu olsun.

Avuçlɑrın ɑçıldığı, gözlerin yɑşɑrdığı, ilɑhi esintilerin kɑlpleri okşɑdığı ɑnın bir ɑsrɑ bedel olduğu bu gece duɑlɑrdɑ birleşmek dileğiyle Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun!

resimli mevlit kandili sözleri 2019

mevlid kandili mesajları Bütün kâinatı Hz. Muhammet için yaratan Allah’ım, bizleri de O’nun yüzü suyu hürmetine affet. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun…

Resimli Mevlit Kandili Mesajları 2019,whatsapp instagram resimli mevlit kandili sözleri 2019, mevlit kandili mesajları resimli 2019

resimli mevlit kandili mesajları 2019

mevlid kandili mesajları Mevlid kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece ALLAH”ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..

mevlid kandili mesajları Peygamber Efendimiz”in has ümmetleri arasına katılmanızı, gün gibi gül yüzünü rüyalarda doya doya görmenizi, has bahçesine daha dünyada girmenizi, ahirette de cennet-i alada onunla ailece komşu olmanızı Cenab-ı Hak”tan niyaz eyler Mevlid Kandilinizi Kutlarım.


mevlid kandili mesajları Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammed’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

mevlid kandili mesajları Mekke ufuklarında Allah”ın nuruyla ümmetini selamlayan gül yüzlü nur peygamberin selam ve şefaati üzerimize olması dileğiyle Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun.

mevlid kandili mesajları Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle mevlid kandilin mübarek olsun.

Resimli Mevlit Kandili Mesajları 2019, Mevlit Kandili Sözleri resimli 2019

mevlid kandili mesajları Ey güzeller güzelinin geldiği bu gece gecelerin en güzelisin. Bu doğuş hepimizin doğuşu, bu gece her yer apaydın olsun. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun…

mevlid kandili mesajları Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun

en güzel resimli mevlit kandili mesajları resimli

mevlid kandili mesajları mevlid kandili mesajları resimli

Yüreklerin Mevla”ya açıldığı, duaların kabul gördüğü, sevdiği ve kardeşliğin hakim olduğu nice kandillere…

mevlid kandili mesajları Gönlünüz ferah, aklınız sıhhatli olsun. Mevlit Kandiliniz Mübarek Olsun…

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

mevlid kandili mesajları Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Kandilin mübarek olsun.

mevlit kandilinde okunacak dualar

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.

mevlid kandili mesajları Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

mevlid kandili mesajları İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

mevlit kandili sözleri resimli 2019

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun.Mevlid Kandiliniz kutlu olsun.

whatsapp instagram resimli mevlit kandili sözleri 2019, mevlit kandili mesajları resimli 2019,mevlid kandili mesajları

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller…

en güzel mevlit kandili sözleri resimli 2019

mevlid kandili mesajları Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

mevlid kandili mesajları Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

mevlid kandili mesajları Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız mevlid kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

mevlit kandili sözleri 2019

mevlid kandili mesajları Mübarek Mevlid kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

Resimli Mevlit Kandili Mesajları 2019, Mevlit Kandili Sözleri resimli 2019

Allah”ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

mevlid kandili mesajları Allah sevgisi ve aşkı dolan kalbinizden geçen tüm duaların kabul olması dileğiyle. Mutlu kandiller.

mevlit kandili mesajları resimli 2019

Paylaş.

Bir Yorum Yap