Prenses Gelinlik Modelleri 2019, Kabarık Gelinlik Modelleri 2019

0

Düğün hazırlıkları yapan genç arkadaşlarım için en güzel gelinlik modellerini seçmeye devam ediyorum. Prenses gelinlik modelleri araştıran gelin adayları için en güzel kabarık gelinlik modelleri ni bir listede topladım.

Prenses gelinlik modelleri arşivine geçmeden balık gelinlik modellerine göz atmanızı tavsiye ederim.  Tek bir gelinlik modeline odaklanmadan diğer modellere de gözatıp en çok içinize sineni tercih etmenizi tavsiye ederim böylelikle pişmanlık yaşamazsınız.

en güzel prenses elbise modelleri 2019

Aşağıda beğendiğniz prenses gwlinlik modelleri içinden mutlaka satın almak istedikleriniz olacaktır. Ben çoğunlukla pronovias ve Elie saab, morilee gibi tasarım markaların gelinlik modellerini tercih ettim.

en güzel prenses elbise modelleri 2019

kabarık gelinlik modelleri 2019

Ancak normal butik gelinlikçiler de de çok benzer prenses gelinlik modelleri bulabilirsiniz. Çünlük kabarık gelinlik modelleri genellikle birbirine çok benziyor, kabarık etekler, genelde straplez ya da dantel kollu yuvarlak yaka gelinliklerden oluşuyor. Fiyatları ise 2-20 bin tl arasında değişen gelinliklerden beğendiğinizi bulamazsanız işinin ehli iyi bir terziye de diktirebilirsiniz.

en güzel kabarık gelinlik modelleri 2019

en güzel prenses gelinlik modelleri 2019

Prenses gelinlik modellerinin avantajı geniş basenleri gizlemesi, beli çok daha ince ve oyuntulu göstermesidir.Fazla kilonuz olsa bile bu modeller kiloyu çok iyi gizler. Ayrıca balık gelinliklere göre daha tok ve ihtişamlı görünür.

prenses elbise modelleri 2019

Romantik gelinlik modelleri 2019

Tabi balık gelinlik modellerinin de çok zarif göründüğünü kabul etmemiz gerekiyor.Ancak basenleri geniş, göbek sorunu olan gelinler için çokta doğru bir seçim değiller ne yazık ki.

Romantik gelinlik modelleri 2019

Romantik gelinlik modelleri 2019

Zaten ülkemizde ağırlıklı olarak göz dolduran, daha dolgun, şatafatlı gelinlik modelleri tercih ediliyor.

Bu kadar laftan sonra gelelim sçtiğim modellere. Umarım beğenirsiniz

en güzel kabarık gelinlik modelleri 2019

prenses elbise modelleri 2019, romantik gelinlik modelleri 2019

Romantik gelinlik modelleri 2019

Paylaş.

Bir Yorum Yap