Lcw Bayan Kaban Modelleri 2019, Lc Waikiki Kadın Mont Modelleri

0

Lcw Bayan Kaban Modelleri 2019

Lc Waikiki de artık bim kadar a101 kadar yakınımızda.Neredeyse her mahallede bir Lc waikiki mağazası açılacak. Genelde günlük giyime uygun kıyafetler üretmesi, uygun fiyatlı oluşu nedeniyle ülkemizde oldukça sevilen bir marka olan Lc waikiki’nin 2019 yılında bayan kaban modelleri koleksiyonunu yakından inceleyeceğiz bugün.

Lc Waikiki Kadın Mont Modelleri 2019, Lcw Bayan Mont Modelleri ve Fiyatları 2019

Lcw Bayan Kaban Modelleri

Sonbahar/kış bayan mont modelleri koleksiyonunu satışa sunan mağaza açıkçası bu yıl beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü bayan kaban modelleri oldukça sıradan ve bu yıla özel trend denebilecek neredeyse hiç parça yok koleksiyonda. Gündelik giyim için tamam da özel günlere uygun tek bir lcw bayan kabanı görmedim koleksiyonda.

Lcw bayan kaban/mont fiyatları 2019

Lcw bakan kaban modelleri koleksiyonunda fiyatlara göz atacak olursak, fiyatlar pek iç açıcı değil açıkçası 129 ile 269 tl arasında değişen fiyatların biraz cep yaktığını söylemek mümkün. Sizce de fiyatlar biraz yüksek değil mi ?

Defacto, rodin, colins gibi markaların bayan kaban modelleri ve fiyatlarını da sizlerle paylaşacağım bakalım onların 2019 yılı için hazırladıkları koleksiyonları, model ve fiyatları nasıl. Hep birlikte inceleyelim.

Paylaş.

Bir Yorum Yap