İnstagram Takip Etme Sorunu Çözümü

0

İnstagram Takip Etme Sorunu, İnstagram Takip Etmiyor Çözümü İnstagram Takip butonu çalışmıyor çözümü

İnstagram’ı aktif kullanan çoğu kişinin en az bir kez başına gelmiştir. İnstagram takip etme sorunu, Takip butonuna basarsınız bir daha ve bir daha basarsınız ama bir türlü takip etmek istediğiniz kişiyi takip edemez gıcık olursunuz. Üzülmeyin !! İnstagram Takip etmiyor konusu çözüldü. Bu sorunu neden yaşadığımız ve nasıl çözüldüğü tüm detayları ile bu yazıda.

Takip etmek istediğiniz kişiyi takip et butonuna bastığınız halde takip edemiyorsanız iki ihtimal vardır.

İnstagram Takip Etme Sorunu, İnstagram Takip Etmiyor Çözümü

İnstagram Takip Etme Sorunu

1-) Takip etmek istediğiniz kişinin paylaşımları gizli yani takipçilerini onaylayarak gönderilerini görmelerine izin veriyordur. Gizli bir profili takip etmek istiyorsanız takip et butonuna bastıktan sonra kişinin sizi onaylamasını bekleyin.Zaten tıklar tıklamaz buton kaybolacak, takip etmek istediğiniz kişi sizi onayladığında bildirim gelecektir. Onaylamıyorsa da bahtınıza artık.

İnstagram Takip Etmiyor Çözümü,İnstagram Takip butonu çalışmıyor çözümü

2-) Sizi engellemiştir. Evet bildiğiniz engellenmişsinizdir.Takip istediği gönderseniz bile bu iste sizi engelleyen kişinin ruhu bile duymadan instagram tarafından otomatik olarak geri çevirilir. Her seferinde takip et butonuna bastıınızda buton aktiftir. Milyon kere tıklasanız yine aktiftir. Özetle yapacak birşey yoktur. Kalan sağ takip listeleri sizindir.

İnstagram Takip Etme Sorunu, İnstagram Takip Etmiyor Çözümü

Eğer bir kişi sizi instagramda engellemişse bu yöntemle engellenip engellenmediğinizi de anlamanız mümkün. Engelsiz bol takipçili bir sosyal medya deneyimi diliyorum size..Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Paylaş.

Bir Yorum Yap