Çizme Kombinleri 2019, Çizme Trendleri 2019

0

Çizme Kombinleri 2019, Çizme Trendleri 2019, Çizme Modası 2019

Sanırım kışı en en çok çizme giyebildiğim için seviyorum. Kot pantolon ve elbiselerle çizme kombinleri yapmayı gerçekten çok seviyorum. Kesinlikle moda ikonu gibi görünmenin ilk şartı çizme sahibi olmak. Şal gibi akseuarlarla ya da uzun kolyelerle tamamlayabileceğiniz çizme kombinleri için bir kaç püf noktası vermek istiyorum size 2019 Çizme trendleri daha mistik, doğal hasır çantalarla ve vintage desenli şallarla kombinler yapacağınız biraz romantik biraz bohem bir sezon olacak. Elbise kemer ve çizme üçlüsü de bu yıl çok trend olacak

çizme nasıl kombinlenir

Çizme kombini yaparken nelere dikkat etmelisiniz ?

Çizme Kombinleri 2019, Çizme Trendleri 2019, Çizme Modası 2019

Çizme Trendleri 2019

Kesinlikle çizmenize yakın tonda pantolon, elbise ya da etek tercih etmeyin. Mutlaka renkler birbiri ile uyumlu olsun ama yakın tonlardan kaçın. Yakın tonlar birbirini kapatır. Karanlık gösterir. Ayrıca ton karmaşasına neden olur. Mesela kahverengi çizme ile fuşya bir elbise, ya da yeşil bir bluz ve jean pantolon ile kahverengi çizmeler , siyah çizmelerle kombinlenmiş sarı bir elbise üstüne siyah ve turuncu tonlarında bir şal çok dikkat çekici olur. Özetle renk uyumu, renk tezatlığı gibi faktörler sonuna kadar olumlu yönde kullanılır ama yakın tonlu kombinlerden kaçınıyoruz. Mesela füme pantolon ile siyah çizme kombini kesinlikle çok yanlış. Çünkü siyah ve füme birbirine çok yakın renkler.

çizme modası 2019

Çizme kombinlerinde ceket, palto, trençkot gibi dış giyim elemanlarının çizmenizle uyumlu olmasına özen gösterin. Spor bir çizme giydiğiniz gün klasik bir kaban giymeyin denim bir ceket ya da spor bir trençkot tercih edin.

Çizme Kombinleri 2019

Aşağıda sizin için seçtiğim elbise, etek ve pantolonlarla yapılmış 15 farklı kombin örneği göreceksiniz eminim hepsi size ilham verecek.Ayrıca 2019’un sonbahar kombinlerini görmek isterseniz sonbahar kombinleri sayfasını ziyaret edin.

Çizme Modası 2019, Çizme Nasıl Kombinlenir ?

Paylaş.

Bir Yorum Yap