Çift Hatlı Telefona Çift Whatsapp Kurma, İki Facebook Kurma (Xiaomi)

0

Çift Hatlı Telefona Çift Whatsapp Kurma, Çift Facebook Kurma Videolu Anlatım), Android telefona iki whatsapp kurma

Bundan sonra sık sık videolu mobil uygulama anlatım videoları blogta olacak. Blog dünyasına uzun bir ara verdikten sonra sahalara bomba gibi geri döndüm. Özellikle Xiaomi telefonu olanlar için çok yararlı ipuçları ve kullanım ayarları videoları çekeceğim sık sık.

Çift Hatlı Telefona Çift Whatsapp Kurma, Çift Facebook Kurma Videolu Anlatım)

Çift Hatlı Telefona Çift Whatsapp Kurma

Xiaomi Telefonlarının özelliklerine dair çektiğim ilk video İnternet Paylaşımının nasıl yapıldığını anlatıyordu. İkinci videoda ise çift hatlı Xiaomi telefonlarda iki whatsapp kurma ve facebook, instagram,twitter gibi uygulamaları klonlayarak iki farklı hesapla aynı telefonda oturum açma ve aynı oyundan iki tane kurarak birinde oyun hakkınız bitse bile diğerinden giriş yapıp oyun keyfinize devam etmenizi sağlayan Çift uygulamalar özelliğini anlattım. Aslında çok basit bir uygulama ama çoğumuzun telefonumuzda böyle bir özellik olduğundan haberi bile yok. İşte bu yüzden sık sık bu tür basit bilgileri paylaşmaya devam edeceğim.

Android telefona iki whatsapp kurma

Bir sonraki video ne üzerine olur bilmiyorum ama kesinlikle ilginç birşeyler bulacağımdan eminim. Yeni paylaşım ve videoları takip etmek için youtube dan da beni takip edebilirsiniz.

Şimdi dilerseniz Çift Hatlı Telefona Çift Whatsapp Kurma nasıl oluyormuş görelim (Xiaomi telefon modelleri için geçerli )

Çift Hatlı Telefona Çift Whatsapp Kurma, Çift Facebook Kurma Videolu Anlatım)

Paylaş.

Bir Yorum Yap