Borç için en etkili denenmiş dualar, Zenginlik için etkili denenmiş dualar

0

Borç için en etkili denenmiş dualar önereceğim bugün, borç için zenginlik için etkili denenmişdualar arayanlar için uygulaması kolay ama çok hızlı sonuç aldığım çok güzel bir uygulama.

Uygulamaya geçmeden lütfen önce tövbe edin, güzelce, samimiyetle tövbe edin, Ardından 7 salavat-ı şerife, 7 la ilahe illallah, 7 allahu ekber çekin.

Çok önemli !!! Bazı saatlerde dualar çok daha etkili kabul olur. Özellikle imsaktan önceki 1-1.5 saat içerisinde edilen duaların kabul olma olasılığı daha yüksektir. Çünkü yüce rabbimiz gecenin 2/3 ünden sonra 7 kat yer yüzüne yaklaşıp yok mu derdi olan derman vereyim, yok mu ihtiyacı istediği olan isteğini vereyim diyerek bu saatlerde dua eden kullarına merhamet gösterir. Unutmayın herkes nefsi için uyurken Allah’ın kapısını çalıyorsunuz neden o kapı size açılmasın ki ? Ayrıca cuma geceleri (perşembeyi cumaya bağlayan gece) edilen duaların kabul olma olasılığı çok yüksektir.

Borç için en etkili denenmiş dualar

Gelelim uygulamanın devamına imsaktan önce kalktınız, tövbe ettiniz, 7 salavat-ı şerife, 7 la ilahe illallah, 7 allahu ekber çektiniz borç için etkili dualar a başlıyoruz şimdi.

Öncelikle içinizden geldiği gibi samimi bir şekilde dileğinizi dileyin ama dileğinizi öyle bir dileyin ki üm ihtiyacınız olan şeyi tam olarak ifade edin

Borç için en etkili denenmiş dualar,

Mesela.” Allahım peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine, hz süleymana verdiğin zenginliğin yüzü suyu hürmetine acil olarak bütün borçlarımı ödemeyi, içinde bulunduğum sıkıntılı durumdan kurtulup hayırlı, helalinden bir zenginlik elde etmeyi, utanacak duruma, muhtaç duruma düşmeden yardımıma yetiş, Bana devanımı sağlayacağın bir zenginlik nasip eyle diyebilirsiniz.

Zenginlik için etkili denenmiş dualar, borç için esmalar

Ardından niyetinizi edip 2 rekat allah rızası için peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine 2 rekat hacet namazı kılmaya deyip namazınızı dilediğiniz duaları okuyarak kılın.

Zenginlik için etkili denenmiş dualar

Namazınız bittikten sonra 7 salavat-ı şerife (istediğiniz salavat-ı okuyabilirsiniz) 1100 kez ya muğni (allah’ın isimlerinden zenginlik veren anlamındadır) 3 vakıa suresi okuyun.7 salavat-ı şerife okuyup bitirin.

Borç için en etkili denenmiş dualar

Duanızı bir kere ile bırakmayın en az 3 gece aynı uygulamaya devam edin. Göreceksiniz ki Allah kısa sürede yardımınıza yetişecek.

Lütfen duanızın kesinlikle kabul olacağına inanır şekilde, aciz olduğunuzu hissederek ve tek yardımcınızın Allah olduğunu yürekten hissederek yapın. Ben bu uygulamanın çok ama çok faydasını gördüm. Lütfen deneyin

Borç için en etkili denenmiş dualar, Zenginlik için etkili denenmiş dualar, borç için esmalar

Paylaş.

Bir Yorum Yap