Balık gelinlik Modelleri 2019,Balık Gelinlik Modelleri dantelli sırt dekolteli

0

Çok uzun yıllar boyunca kabarık gelinlikler moda olsa da artık bir çok gelin balık gelinlik modelleri tercih ediyor. Çünkü balık gelinlik modelleri gelinleri daha uzun boylu , daha zarif ve çok daha göz alıcı gösteriyor hele hele balık gelinlik modelleri dantelli ve sırt dekolteli olarak tasarlanmışsa gelini çok daha çekici hale getiriyor.

Balık Gelinlik Modelleri dantelli 2019

İster duvak ister güzel bir saç çiçeği ya da taşlı bir aksesuar tercih edin. Ama aşağıdaki gelinlik modelleri kesinlikle aklınızı başınızdan alacak. Taşlarla, dantellerle ve simli iplerle bezenmiş gelinlikler gerçekten rüya gibi. Ayrıca son yıllarda simli iplerle hazırlanmış danteller çok moda. Piste çıktığınız anda ışıl ışıl bir görünüm veren gelinlikler  bir çok gelin tarafından tercih ediliyor.. Bilginiz olsun.

Balık Gelinlik Modelleri dantelli 2019

Romantik sonbahar komsepti, ya da bir kar kraliçesi olmayı dileyen gelin adayları için özellikle seçtiğim  gelinlik modelleri arasından satın almak istedikleriniz mutlaka olacaktır.

Aşağıdaki gelinlik modellerinin benzerlerini pronavias gibi gelinlik konusunda uzman markalarda bulabilirsiniz. Benim kişisel tavsiyem ise iyi bir gelinlik terzisi bulup beğendiğiniz gelinlik modelini diktirmeniz yönünde çünkü aşağıdaki gelinliklerin fiyatları 12-30 bin tl arasında değişiyor.

Maddi durumu olanlar için bu rakamları vermek sorun olmayabilir ancak maddi seçenekleri kısıtlı olanlar için en iyisi güvenilir bir terziye diktirmek olacakır. Hatta tül ve aksesuarlarınızı kendiniz satın alırsanız sadece diktirme ücreti ödeyerek gelinliğinizi daha da ucuza mal edeblirsiniz.

Yakında bohem ve romantik gelinlik modelleri de blogta yerini alacak beklemede kalın.

Paylaş.

Bir Yorum Yap