Aşk Sözleri Resimli 2019, Resimli Aşk Sözleri 2019 !!!

0

Bütün şarkılar, bütün romanlar aşkı anlatır. Artık aşk sözleri resimli olarak sosyal medyada hayat buldu. Sözler tamam da güzel bir tema ile aşkını etkilemeyi, duygularını en etkileyici şekilde aktarmayı kim istemez ki, resimli aşk sözleri ile duygularını en iyi şekilde ifade et, ona kendini özel hissettir.

Aşağıda 20 adet resimli aşk sözleri arasından dilediğini seç whatsapp, instagram ya da facebook üzerinden sevdiğine gönder. Ayrıca kısa ve anlamlı aşk sözleri arayanları aşk sözleri sayfasına alalım.

Resimli Aşk Sözleri 2019

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, seni severken,sensiz olmak…
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Resimli Aşk Sözleri 2019

Aşk Sözleri Resimli 2019

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bugün yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!Tut Elimden Aşkım Cesaretin Varmı Bakalım öLüm benim diğer adım..
Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

Bir gülüşüne Bu Hayatımı feda Ederim
Eğer Dünyada Aşk Olmasaydı Kimsede Acıma Vicdan Duygusu Olmazdı.
Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin, sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.
Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Unutma bir öpücük borçlusun bana.
Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)
Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var.

en etkili aşk sözleri 2019,en güzel aşk sözleri 2019

aşk sözleri resimli 2019

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…
Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!!
kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

en etkili aşk sözleri 2019,en güzel aşk sözleri 2019,etkileyici aşk sözleri 2019

Paylaş.

Bir Yorum Yap