Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma,Başkasının whatsapp mesajlarını görme

0

Başkasının  Whatsapp Mesajlarını Okuma

Aşağıda başkasının whatsapp mesajlarını okuma konusundaki yaıyı okuyacaksınız.Ancak Öncelikle belirtelim ki özel hayatın gizliliği ilkesine göre bir başkasının mesajlarını okumak suçtur.Ancak 18 yaş altı çocuğunuzla ilgili bazı sorun ve şüpheler duyuyorsanız bir ebeveny olarak onu takip etmek en doğal hakkınızdır.

Aşağıda şu an güncel olan ve 16 itibariyle açıkları kapatılmış başkasının whatsapp mesajlarını görme tekniklerini okuyacaksınız.

Google Drive yedekleme güncellemesi bilindiği üzerine 2016 yılının başında geldi, buna istinaden Google Drive yedeklemesi yapan bir kişinin mesajlarına rahatlıkla ulaşılabilirdi lakin daha sonradan 4 ay içerisinde bu açık kapatıldı. Yapılan işlem, karşı tarafın Google hesabını kendi telefonumuza eklemek ve ardından WhatsApp hesabımızı sıfırlayıp kendi numaramızla tekrardan kayıt olduktan sonra Google Drive üzerinde karşı tarafa ait olan yedekleri kendimize aktarmak yeterli oluyordu.
Google Drive Üzerinden Mesajları Okumak

Başkasının whatsapp mesajlarını görme


Günümüzde halen kullanılmakta olan bir diğer WhatsApp mesajlarını okuma yöntemi olan Web WhatsApp seçeneğidir. Bu seçeneği kullanmak için ilk olarak kimin mesajlarını okumak istiyorsanız o kişinin telefonunu alıp WhatsApp uygulamasını açıp ve ardından kendi bilgisayarımızda web.whatsapp.com adresine gidip buradaki QR kodunu o kişinin telefonuyla taramak yeterli oluyor.

Başkasının  Whatsapp Mesajlarını Okuma

Mesajlarımı Nasıl Koruyabilirim?

Mesajlarınızın bir başkası tarafından okunmamasını istiyorsanız bunun için şuan günümüzde aktif olan Web WhatsApp seçeneğinden kendinizi iyi şekilde korumanız gerekmektedir. Günlük olarak Web WhatsApp oturumunuzu kontrol ediniz.

Web.WhatsApp.com Oturumu Nasıl Sonlandırılır?

Bu sorunu çözmek için yapmanız gereken tek işlem, WhatsApp’ı açıp sağ üst köşedeki seçeneklere dokunup karşınıza çıkan WhatsApp Web seçeneğini seçiyoruz ve karşımıza çıkan oturumları sonlandırıyoruz. Eğer karşınıza kamera açılır ise korkmanıza gerek yok, bunun haricinde WhatsApp’ta eskisi kadar bir çok açık yok yavaştan hepsi kapatılmaya başlandı, Google Drive bile artık adam akıllı çalışmamaya başladı.

Başkasının  Whatsapp Mesajlarını Okuma

Paylaş.

Bir Yorum Yap