Hızlı Kilo vermek için Hareketler-Egzersizleri 2016

0

Hızlı zayıflama hareketleri videosu 2016, hızlı kilo verme hareketleri videosu 2016, zayıflamak için videolu egzersizler 2016 ,hızlı zayıflamak için egzersiz hareketler video 2016

Kış aylarında hareketsizlikten ya da yüksek kalorili yiyecekler tüketmek nedeniyle birçoğumuz kilo aldık mart ayı ile beraber havaların ısınmasıyla aldığımız fazla kilolar.Gözüme batmaya başladı Ayrıca küçük beden kıyafetlerimizin ve birçoğuna da ne yazık ki giremiyoruz.

Ama bu durum yüzünden moralinizi bozmayın. Sadece birkaç hafta egzersizle diyet yapmadan tabii ağır yiyecekler tüketmeden günde sadece birkaç dakikanızı egzersize ayırarak çok kısa sürede 4 ya da 5 kilo verebilirsiniz. Bu tamamıyla sizin  metabolizmanıza   ve  gayretinize  bağlı.  Egzersizleri yaparken ayrıca çok fazla tüketmemek şarkıyla günde 1-2 fincan beşi bir arada zayıflama çayı da tüketebilirsiniz ancak aldığınız markalara lütfen dikkat edin.

Aşağıdaki video oldukça hızlı ve yoğun bir şekilde kalori yakmanızı sağlayacak hareketlerden oluşmaktadır. Birçok kardiyo hareketine göre çok daha uygulaması kolay olan hareketleri kendi evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ve bizim tavsiyemiz bu hareketleri ya sabah ya da akşam saatlerinde yapmanız yönünde. Hatta günde 20 şer dakikalık iki set halinde sabah ve akşam yaparsanız çok daha fazla ve hızlı kilo verebilirsiniz.

Lütfen sonuçları da bizimle paylaşın

Paylaş.

Bir Yorum Yap