Çağatay Akman kimdir yaşamı hayatı biyografisi

0

Çağatay Akman kimdir

12 Aralık tarihinde piyasaya sürmüş olduğu Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile bomba bir giriş yapan Çağatay Akman kimdir? Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile tanınmış olan Çağatay Akman 1 günde 300binden fazla izlenme sayısına ulaşmış durumda. 16 Aralık 2016 tarihinde ise bu rakam toplamda 1Milyon 200bin izlenme sayısına sahip. İlerleyen günlerde daha fazla kişiye ulaşacak olan Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı şimdiden birçok kişiye alışkanlık yapmış durumda. Scorp sayfalarından tanımış olduğumuz Çağatay Akman 31.07.1998 doğumlu olup kısa sürede hazırlamış olduğu single ile tanınmıştır.

Şimdiden sosyal medyada birden fazla fan sayfaları açılmış olan Çağatay Akman ile sizlerde tanışmak ve onun hakkında daha fazla bilgilere ulaşmak istiyorsanız Çağatay Akman’ın resmi Instagram hesabı: @cgtyakmn olup Twitter’da takip etmek istiyorsanız da @CagatayAkmann kullanıcı adından takip edebilirsiniz. 

Çağatay Akman hayatı, Çağatay Akman kim yaşamı biyografisi

Çağatay Akman Sosyal Medya Hesapları

Ayrıca 2015 yılında tanışmış olduğumuz uygulamalardan olan Scorp uygulamasını kullanıyorsanız Çağatay Akmanı @cgtyakmn adlu kullanıcı adından takip edebilirsiniz. Şarkının en çok beğenilen nakaratlarından olan “Güneş geceyi sarmışsa, ölüm kapıda durmuşsa” herkesin son zamanlarda söylemiş olduğu nakaratlardan biri haline geldi. Sizlerde Çağatay Akman’a destek olmak istiyorsanız onu sosyal medya üzerinden takip ederek Youtube üzerine yüklemiş olduğu 2645 Records tarafından yüklenen Gece Gölgenin Rahatına Bak – Çağatay Akman Official Video izleyerek destek olabilirsiniz.

  • Instagram Hesabı: @cgtyakmn
  • Twitter Hesabı: @CagatayAkmann
  • Scorp Hesabı: @cgtyakmn

 

  • Çağatay Akman gece gölgenin rahatına bak kimdir

Paylaş.

Bir Yorum Yap