Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kimdir? Yaşı,Boyu,Kilosu

0

Ayşenur Balcı kimdir biyografisi,Ayşenur Balcı yaşı boyu kilosu nereli,Bu Tarz Benim Ayşenur kimdir

Gündüz kuşağında hanımlar tarafından en çok izlenen ve ilgi gören Bu Tarz Benim yarışması tüm görkemiyle devam ediyor. Birbirinden güzel kızların yarıştığı Bu Tarz Benim yarışmasında, kızlar güzelliklerinin yanı sıra yarışmada yaşadıkları olaylar ve eleştiriler ile de gündeme geliyor. Kendilerine yakışanı giyen güzel yarışmacılar sonrasında jüri karşısına geçerek değerlendiriliyorlar.

Güzellikleri ve giydikleri ile büyüleyen bu tarz benim yarışmacıları sırayla jüri karşısına çıkıyorlar. Bu Tarz Benim yarışması jüri üyeleri ise Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez, İvana Sert ve Kemal Doğulu’dur. Hafta içi her gün ekranlarda olan bu tarz benim yarışması, hafta sonunda ise eleme oluyor ve kızlar arasından birisi eleniyor. Bu Tarz Benim yarışmacıları arasında olan ve dikkat çeken isim olan Ayşenur Balcı ise hem giydikleri hemde güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Sizlere bu yazımızda bu tarz benim Ayşenur Balcı kimdir, Ayşenur Balcı kimdir kaç yaşında boyu kilosu kaçtır ve bu tarz benim yarışması ayşenur balcı resimleri gibi aramaların yapılması üzerine Ayşenur Balcı hayatı ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kimdir?

Ayşegül Balcı

Bu Tarz Benim yarışmacıları arasında olan güzelliği ve fiziği ile beğeni toplayan Ayşenur Balcı 23 Ağustos 1994 yılında İstanbul da doğmuştur. Lise eğitimini İstanbul da tamamlayan güzel yarışmacı şimdilerde Açık Öğretim Fakültesinde Üniversite eğitimine devam etmektedir. 

Model ve mankenlik yapan Ayşenur Balcı Bu Tarz Benim yarışmasına katılmadan önce Bugün Ne Giysem adlı programda da yer almış ve Aynur Aydın’ın klibinde de oynamıştır. Ayşenur Balcı şu sıralar Bu Tarz Benim yarışmasında favori görülen isimler arasındadır.

Ayşenur Balcı Fiziksel Özellikleri:

Ayşenur Balcı Boyu : 1,72
Ayşenur Balcı Kilosu : 52
Ayşenur Balcı Bedeni : 36
Ayşenur Balcı Bel  : 60
Ayşenur Balcı Göğüs : 80
Ayşenur Balcı Basen : 90
Ayşenur Balcı Saç Rengi : Sarı
Ayşenur Balcı Göz Rengi : Ela
Ayşenur Balcı Ten Rengi : Beyaz

Ayşenur Balcı Rol Aldığı Projeler:

Bugün Ne Giysem / Tv Programı
Aynur Aydın / Klip
Moda Dergisi
Dergi Mankenliği / Samsun

Paylaş.

Bir Yorum Yap